\


NASZE USŁUGI

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą usług, które wykonujemy. Przy świadczeniu naszych usług wykorzystujemy najnowsze technologie i dokładamy wszelkich starań, aby Nasz klient był w 100% zadowolony ze świadczonych usług.

Tworzenie oprogramowania dla firm Jesteśmy pasjonatami programowania

Tworzenie oprogramowania dostosowanego do indywidualnych potrzeb klienta w Pythonie 3.x. Pisząc oprogramowanie staramy się, aby spełniało wszystkie oczekiwania Naszego klienta oraz było napisane w najnowszej technologii. Zapewniamy też serwis naszego oprogramowania oraz ciągły jego rozwój. Do każdego zlecenia na stworzenie oprogramowania podchodzimy indywidualnie, aby oprogramowanie, które zostanie stworzone spełniało wszystkie wymagania klienta i było jak najlepiej dopasowane do jego potrzeb.

Cenę oprogramowania ustalamy indywidualnie z każdym klientem w zależności od wymagań i skomplikowania projektu.
Poniżej w tabeli podano przykładową kwotę od której może kosztować stworzenie oprogramowaninie dla klienta.
Cena podana w tabeli poniżej jest ceną netto.

Oprogramowanie dla firm

od 3000.00

 • Python 3.x

Tworzenie stron i sklepów internetowych Jesteśmy pasjonatami programowania

Tworząc strony i sklepy internetowe dokładamy wszelkich starań, aby nasze strony i sklepy spełniały Państwa oczekiwania. Wszystkie strony i sklepy są responsywne i napisane w najnowszej technologii z wykorzystaniem PHP, MySql lub PostgresSql oraz HTML5+CSS3+JavaScrpit z wykorzystaniem jQuery lub Node.js. Do każdego zlecenia na stworzenie strony lub sklepu internetowego podchodzimy indywidualnie, aby strona lub sklep internetowy, które zostaną stworzone spełniały wszystkie wymagania klienta i były jak najlepiej dopasowane do jego potrzeb.

Istnieje możliwość również skorzystania z oferty hostingowej i obsługi domeny świadczonej przez nas.

Cenę za stronę lub sklep internetowy ustalamy indywidualnie z każdym klientem w zależności od wymagań
i skomplikowania projektu.
Poniżej w tabeli podano przykładową kwotę od której może kosztować stworzenie strony lub sklepu internetowego dla klienta.
Ceny podane w tabeli poniżej są cenami netto.

Strony internetowe

od 600.00

 • Responsywność
 • CMS
 • HTML5 i CSS3
Sklepy internetowe

od 2000.00

 • Responsywność
 • CMS
 • HTML5 i CSS3

Programowanie mikrokontrolerów Jesteśmy pasjonatami programowania

Tworząc oprogramowanie na mikrokontrolery wykorzystujemy język C/C++, Python oraz C dla Arduino. Również programujemy Arduino z wykorzystaniem Node.js+ johnny-five, aby dać możliwość zarządzania Arduinem przez stronę www. Wykorzystujemy też język Python 3.x do programowania Raspberry Pi. Oprogramowanie na mikrokontrolery wykorzystuje w różnym stopniu najnowsze technologie programowania mikrokontrolerów. Do każdego zlecenia na stworzenie oprogramowania na mikorokontolery podchodzimy indywidualnie, aby oprogramowanie, które zostanie stworzone sepłniało wszystkie wymagania klienta i było jak najlepiej dopasowane do jego potrzeb.

Cenę oprogramowania mikrokontrolera ustalamy indywidualnie z każdym klientem w zależności od wymagań i skomplikowania projektu.
Poniżej w tabeli podano przykładową kwotę od której może kosztować stworzenie oprogramowania na mikrokontroler dla klienta.
Cena podana w tabeli poniżej jest ceną netto.

Oprogramowanie na mikrokontrolery

od 2000.00

 • Python 3.x
 • C/C++
 • Node.js+ johnny-five

Pozycjonowanie stron i optymalizacja SEO Jesteśmy pasjonatami programowania

Zapraszamy do skorzystania z dodatkowej usługi jaką jest pozycjonowanie.

Pozycjonowanie (SEO) składa się z wielu czynników, które mają wpływ na pozycję witryny w wynikach wyszukiwania przeglądarek internetowych. Głównymi z nich są: optymalizacja strony oraz dobór fraz i słów kluczowych.

Optymalizacja witryny jest niezbędnym procesem w jej pozycjonowaniu. Tworzone przez nas strony i sklepy internetowe są odpowiednio zoptymalizowane oraz dostosowane do aktualnie obowiązujących standardów. Tworząc ich oprogramowanie zwracamy szczególną uwagę na elementy oraz strukturę, które wpływają na efektywność działań SEO oraz widoczność witryny w wynikach wyszukiwania.

Właściwy dobór fraz i słów kluczowych jest ważnym elementem dla strony. Wybrane słowa mają wpływ na częstotliwość i jakość odwiedzin strony internetowej. Wykorzystując swoją wiedzę i doświadczenie oferujemy pomoc w doborze odpowiednich i skutecznych słów kluczowych.

Aby całość przynosiła jeszcze lepsze efekty polecamy połączenie pozycjonowania z odpowiednią promocją witryny np. za pomocą kampanii Google Ads, banerów reklamowych, reklamy w mediach społecznościowych.

Chętnie pomożemy wypromować Państwa witrynę.

Cenę pozycjonowania i optymalizacji SEO ustalamy indywidualnie z każdym klientem w zależności od skomplikowania słów kluczowych do pozycjonowania.
Poniżej w tabeli podano przykładową kwotę od której może kosztować klienta wypozycjonowanie strony
za 1 dzień jednego słowa kluczowego w TOP 10.
Cena podana w tabeli poniżej jest ceną netto.

Pozycjonowanie i optymalizacja SEO

od 3.00

 • Za każde słowo kluczowe w TOP 10
 • Cena za 1 dzień słowa kluczowego w TOP 10